Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

30 Wrz 2009, 16:28

Witam, posiadam auto marki kia sephia rocznik 2001 i od początku radio szumiało. Niedawno dowiedziałem się o samochodowym wzmacniaczu antenowym. Chciałbym kupić taki:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tylko nie wiem czy sam go zamontuje i czy pasuje do mojej anteny czy radia. Czy ten wzmacniacz działa? Opłaca się go kupować ? Jak coś, to antena jest z tyłu auta po stronie kierowcy.
crash
Nowicjusz

Miejscowość: stg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kuba Przygoński z ORLEN Team
      BMW M6 Gran Coupe, deska rozdzielcza
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      Gokart osiągający dużą prędkość