Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

30 Wrz 2009, 16:28

Witam, posiadam auto marki kia sephia rocznik 2001 i od początku radio szumiało. Niedawno dowiedziałem się o samochodowym wzmacniaczu antenowym. Chciałbym kupić taki:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tylko nie wiem czy sam go zamontuje i czy pasuje do mojej anteny czy radia. Czy ten wzmacniacz działa? Opłaca się go kupować ? Jak coś, to antena jest z tyłu auta po stronie kierowcy.
crash
Nowicjusz

Miejscowość: stg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T [E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - silnik benzynowy o mocy powyżej 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 166 3,0 V6 - ...
    Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3 Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat, podnośnik
      Rozbity Renault Scenic
      BMW M6 Gran Coupe, przód
      Summer Cars Party 2009