Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

Kia sephia - Samochodowy wzmacniacz antenowy

30 Wrz 2009, 16:28

Witam, posiadam auto marki kia sephia rocznik 2001 i od początku radio szumiało. Niedawno dowiedziałem się o samochodowym wzmacniaczu antenowym. Chciałbym kupić taki:
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Tylko nie wiem czy sam go zamontuje i czy pasuje do mojej anteny czy radia. Czy ten wzmacniacz działa? Opłaca się go kupować ? Jak coś, to antena jest z tyłu auta po stronie kierowcy.
crash
Nowicjusz

Miejscowość: stg

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006