Kia Sportage modele/wyposażenie

02 Gru 2013, 08:53

Witam. Planuję kupić Kia Sportage II. Interesuje mnie wyposażenie - chyba jest zależne od wersji. Nie wiem czy dobrze widziałem, ale najbardziej bogato wyposażona jest chyba Active. Jakie są jeszcze wersje tych modeli? Jeżeli ktoś ma dostęp do wyposażenia tego modelu, to bardzo proszę o linka. Na allegro spotkałem się np. z Kia Sportage z 2005 roku, z silnikiem 2 litry i piszą, że ma ona 10 poduszek. Natomiast w necie znalazłem info, że do 1006 roku były montowane tylko 4 poduchy, a od 2006, czyli chyba po liftingu już 6 poduszek. Skąd zatem wzieło się 10?
Aukcja ma jeszcze 4 dni, więc zapodam link - [link do oferty na Allegro wygasł] ... 34487.html
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

11 Gru 2013, 16:01

Istnieje możliwość domontowania dodatkowych poduszek powietrznych. Ale wtedy należy to zaznaczyć iż dane auto ma tyle a tyle fabrycznych poduszek i.... dodatkowe.
Michalina
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 17 09 1954
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Audi A4
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota GT86
    Długo oczekiwany sportowy samochód Toyoty znalazł się w salonach sprzedaży w 2012 roku, wraz z bliźniaczym modelem Subaru BRZ. Oba samochody współpracujących ze sobą japońskich producentów zajęły drugie ...