Klimatyzacja opel astra 2

Klimatyzacja opel astra 2

21 Lut 2008, 14:54

Witam , chodzi mi o jakiś warsztat gdzie można założyć klimatyzacje do Opla Astry II , założenie jak i kupno całej klimatyzacji nie oryginalnej (chyba że lekko używanej ) .Chodzi mi o jakieś namiary na zakłady które się tym zajmują w okolicach Głogowa , Wrocławia Katowic ,Krakowa ,Rzeszowa . szukam ponieważ kupiłem auto nowe bez klimatyzacji a teraz jak wiadomo jest niezbędna a koszt oryginalnej jest za duży bo jakieś 11 tysięcy i chodzi mi o coś tańszego .Bardzo dziękuję za ewentualne propozycje , pozdrawiam
pawkli
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rozbity Renault Scenic
      Gdzie ta tablica rejestracyjna?
      Peugeot 2008 DKR, Rajd Dakar 2016
      Mała Myszka na Offroadzie