Klimatyzacja opel astra 2

Klimatyzacja opel astra 2

21 Lut 2008, 14:54

Witam , chodzi mi o jakiś warsztat gdzie można założyć klimatyzacje do Opla Astry II , założenie jak i kupno całej klimatyzacji nie oryginalnej (chyba że lekko używanej ) .Chodzi mi o jakieś namiary na zakłady które się tym zajmują w okolicach Głogowa , Wrocławia Katowic ,Krakowa ,Rzeszowa . szukam ponieważ kupiłem auto nowe bez klimatyzacji a teraz jak wiadomo jest niezbędna a koszt oryginalnej jest za duży bo jakieś 11 tysięcy i chodzi mi o coś tańszego .Bardzo dziękuję za ewentualne propozycje , pozdrawiam
pawkli
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006