Klimatyzacja opel astra 2

Klimatyzacja opel astra 2

21 Lut 2008, 15:54

Witam , chodzi mi o jakiś warsztat gdzie można założyć klimatyzacje do Opla Astry II , założenie jak i kupno całej klimatyzacji nie oryginalnej (chyba że lekko używanej ) .Chodzi mi o jakieś namiary na zakłady które się tym zajmują w okolicach Głogowa , Wrocławia Katowic ,Krakowa ,Rzeszowa . szukam ponieważ kupiłem auto nowe bez klimatyzacji a teraz jak wiadomo jest niezbędna a koszt oryginalnej jest za duży bo jakieś 11 tysięcy i chodzi mi o coś tańszego .Bardzo dziękuję za ewentualne propozycje , pozdrawiam
pawkli
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...
    Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • "Matysek"
      Summer Cars Party 2009
      Ford Fiesta MK3, mini motor
      Summer Cars Party 2009