Klucze nasadowe prezent

Klucze nasadowe prezent

16 Lis 2016, 18:12

Witam, krótko szybko i na temat. Chcę mężowi kupić prezent w postaci kluczy nasadowych. :ok: Zastanawiam sie nad firma. Mąż lubi grzebać przy samochodzie, większość rzeczy wymienia sam. Zastanawiam się między yato, topex a neo. Do 200 zl, to budżet. Nie chce kupować jakiegoś naklejowca i patrzeć na ilość elementów. Dziękuję z góry za porady. :D
Monikawife
Nowicjusz

Auto: omega b

Re: Klucze nasadowe prezent

16 Lis 2016, 21:13

Jeżeli twój mąż lubi grzebać przy samochodzie i robi to często, to klucze które wymieniałaś to słabizna. No i niestety budżet też mały. żeby kupić porządny komplet kluczy to trzeba trozkę więcej - jakieś 500 zł. Zresztą możesz popatrzeć za kompletami kluczy nasadowych w necie np. Castorama czy allegro.
Ale jeżeli nie robi tego często, tylko od czasu do czasu, to popatrz w sklepach za walizkami z kompletem kluczy.
Np. coś takiego - http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadow ... 95393.html
Na firme nie patrz, bo za 200 zł nie kupisz nic konkretnego.
Taka walizka z Neo kosztuje niecałe 500 zł. Ze Stanleya w podobnej cenie. Z Kowala również.
Ja podobną walizeczkę kupiłem kiedyś na giełdzie za 100 zł. Nie robię tymi kluczami wprawdzie codziennie, ale jak to w domu na wsi, zawsze jest coś do zrobienia. I służą mi do dziś. A kupiłem od jakichś chyba rosyjskich handlarzy.
Topex jest fajny i tani, ale cena idzie w parze z jakością niestety.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

16 Lis 2016, 21:32

No właśnie tak myślałam, niestety przy dwójce maluszków ciężko jest wygospodarować cos więcej. Przynajmniej na razie, może po prostu kupić 1/2 jest tego mniej, ale posłuży na dłużej.
Monikawife
Nowicjusz

17 Lis 2016, 14:16

Monikawife
Nowicjusz

17 Lis 2016, 14:17

Monikawife
Nowicjusz

17 Lis 2016, 23:16

Zestaw bardzo fajny. Oba są takie same. Weź te tańsze, bo firmy jednakowo pod względem jakości. A i tak masz na te klucze 2 lata gwarancji. chyba, że producent daje mniej. Ale to można sprawdzić w karcie gwarancyjnej. Myslę, że do takich domowych prac przy aucie będa dobre.
Ja nawet skłaniałbym się do tych z Castoramy.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

• Re: Klucze nasadowe prezent

21 Lis 2016, 12:37

Cześć Monika,
    Od razu zaznaczę, że jestem pracownikiem Grupy Topex, więc nie będę pisał o innych, tylko o naszych kluczach. Akurat obecnie (do końca grudnia) trwa promocja, dzięki której, jeśli uznasz, że zestaw nie spełnia oczekiwań, będziesz mogła go zwrócić. Myślę, że najlepszym sposobem będzie jeśli sami się przekonacie, że klucze TOPEX to solidna jakość i w domowych warunkach sprawdzą się znakomicie. Tutaj więcej info o promocji:
    http://www.topex.pl/news/index/view/id/562

W tym zakresie cenowym poleciłbym Ci ten komplet:
    http://www.topex.pl/klucze-nasadowe-7817.html
    Z tym zestawem można powalczyć z większością wyzwań w garażu. Z pewnością znajdziesz go w sieci w cenie mieszczącej się w Twoim budżecie :ok:

W razie pytań możesz pisać do mnie na expert@grupatopex.com lub na forum. Postaram się pomóc.

Z pozdrowieniami,
    Tomek
    TomekGTX
    Obserwowany

Auto: Nie mam

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006