Kobieta w opałach - kamera samochodowa

Kobieta w opałach - kamera samochodowa

18 Lis 2015, 19:02

Witam Was wszystkich serdecznie. Znalazłam odpowiedni prezent dla chłopaka pod choinkę . Mianowicie marzy on o wideorejestratorze. Ale jak sama nazwa wskazuje jestem typową babą i kompletnie się na tym nie znam. Poczytałam trochę opinii opisów i rankingów, pooglądałam kilka filmów i wiele osób poleca overmax camroad 6.1. Pytanie moje do Was czy ktoś tak wymagający w tych sprawach jak mój chłopak będzie zadowolony? A może macie jakieś swoje perełki? Zależy mi na szerokokątnym obiektywie , wysokiej rozdzielczości i dobrym nagrywaniu w nocy . Cena nie gra roli, ale byłoby super jakby zamknęło się w 500 zł.
Typowababa
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 06 2015
Auto: Ford Mondeo st220
Silnik: 3.0

Re: Kobieta w opałach - kamera samochodowa

23 Lis 2015, 20:57

Pomysł na prezent niezły. W tej kwocie możesz mieć np taką kamerkę Xblitz Night. Mogę polecić bo sam z taką jeżdżę i jestem zadowolony. Kąt soczewki chyba 150 stopni, rozdzielczość HD, można ustawić inną jest sporo opcji. Najlepszy jest w niej tryb nocny, bo można ustawić na dwie opcje jazdę w nocy i noktowizor. Jeśli chodzi o jakość filmików to wrzuciłem dla znajomego na YT tu masz linki jak to wygląda w praktyce

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

i

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Chłopak powinien być zadowolony
lotek33
Początkujący

Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi RS6 C6 Avant
      ford focus II st 02
      Volkswagen Golf III GTI, zabudowa bagażnika, metalowy skorpion
      Moto Piknik Tychy 2007