Kod do radia audi a6 rocznik 1998

kod do radia audi a6 rocznik 1998

18 Maj 2008, 17:33

padl mi akumulator w audi a6, i przez to radio zostalo wylaczone ,a teraz potrzebuje kodu zeby znow zaczelo dzialac wraz z klimą ,bo radio te zawiera tez przyciski od klimatyzacji. Nie wiem skad mam wziac ten kod, i czy w kazdym audi a6 z 98r jest inny kod ?? czy taki sam? bo nie mam zadnej ksiazki od audii w domu
mikado
Nowicjusz

Re: kod do radia audi a6 rocznik 1998

19 Maj 2008, 17:28

Wnioskuję, że jest to fabryczne radyjko? Jeśli tak, może w serwisie coś z tym zrobią. Nie powinni wziąć dużo za tego typu czynność.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: kod do radia audi a6 rocznik 1998

19 Maj 2008, 20:52

Chyba mogę Ci pomóc ale odpłatnie więc jak chcesz to się odezwij.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006