Kolumny Tonsil Space do auta

Kolumny Tonsil Space do auta

23 Gru 2013, 13:17

Witam
Posiadam świeżo wyremontowane kolumny Tonsil Space 86' moc 50/70 W. Na mój pokój są za słabe i myślałem żeby wykręcić z nich głośniki i wstawić do auta. Pytanie: czy to ma sens i jak to ewentualnie zrobić?? Auto to volvo v40 98' a radyjko standardowe volvo-wskie SC-805

Pozdrawiam
Knoper93
Nowicjusz

Miejscowość: Dobroń
Prawo jazdy od: 14 02 2012
Auto: VW Golf 4
Silnik: 2.0 115KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Kolumny Tonsil Space do auta

02 Sty 2014, 10:03

Jakiej wielkości są głośniki?
Obawiam się że oryginalne radyjko nie wystarczy i podłączając takie głośniki spalisz końcówkę mocy. Oryginalne radia są zazwyczaj zestrojone z kompletem głośników w samochodzie i podłączając coś mocniejszego potrzebny będzie odpowiedni wzmacniacz.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006