Kombajny multimedialne

Kombajny multimedialne

25 Kwi 2009, 07:58

Czy znajda się użytkownicy takich kombajnów ful opcja i jakie polecają? Sporo jest na Allegro w dość umiarkowanej cenie , co o nich sądzicie?
ted58
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

25 Kwi 2009, 17:29

ja miałem taki kombajn pionera nia są złe jednak instalacja jest bardzo trudna i często jest tak że są zamknięte tzn że nie można np wgrać swoich map nawigacyjnych dlatego wole osobno radio gps itp
pitbullr7

20 Maj 2009, 11:37

pitbullr7 masz zupełną rację. raczej mało to opłacalne taki kombajn ja się połasiłem i jak mi padło radio (podajnik) to nie miałem nic do czasu załatwienia reklamacji. + ładnie wygląda. - kombajn - zamknięty system - montaż masakra.
cogito ergo sum
BRYQ
Nowicjusz

Miejscowość: Nowa Sól
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...
    Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili