Kombajny multimedialne

Kombajny multimedialne

25 Kwi 2009, 07:58

Czy znajda się użytkownicy takich kombajnów ful opcja i jakie polecają? Sporo jest na Allegro w dość umiarkowanej cenie , co o nich sądzicie?
ted58
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

25 Kwi 2009, 17:29

ja miałem taki kombajn pionera nia są złe jednak instalacja jest bardzo trudna i często jest tak że są zamknięte tzn że nie można np wgrać swoich map nawigacyjnych dlatego wole osobno radio gps itp
pitbullr7

20 Maj 2009, 11:37

pitbullr7 masz zupełną rację. raczej mało to opłacalne taki kombajn ja się połasiłem i jak mi padło radio (podajnik) to nie miałem nic do czasu załatwienia reklamacji. + ładnie wygląda. - kombajn - zamknięty system - montaż masakra.
cogito ergo sum
BRYQ
Nowicjusz

Miejscowość: Nowa Sól
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006