Kombi do 20 000 zł

22 Lis 2009, 07:29

Witam.
Poszukuję dobrego auta, w kombi, do kwoty 20 000 zł. Wiem, że takowy temat był już poruszany, ale moje wymagania są troszkę inne, niż przeciętnego osobnika.

Mianowicie :

Samochód musi mieć pojemny bagażnik, by pomieścił elektryczny wózek inwalidzki.

Sprawdzałem już bagażnik Audi A4 i Opla Astry II. Są niestety za małe. Poprzednio jeździliśmy Oplem Vectrą z 1998 roku i wózek wjeżdżał po szynach idealnie. Nie trzeba było składać tylnych foteli i swobodnie, w cztery osoby + wózek można było jechać na wczasy.
Zastanawiam się nad kupnem Passata, bądź Mondeo. Zależy mi na tym, by auto było stosunkowo młode, diesel, o pojemności 1.9.
Ostatnio edytowany przez Loczek, 22 Lis 2009, 11:13, edytowano w sumie 1 raz
Loczek
Początkujący
 
Posty: 105

22 Lis 2009, 20:06

tylko passat, nie zawiedzie nigdy, a bagażnik potężny
psioter5
 

24 Lis 2009, 01:09

Jak przeczytałem Twoje wytyczne to tak samo jak mojemu przedmówcy odrazu mi przyszedł na myśl Passat. Solidne autko, bagaznik olbrzym, ładniutki, zresztan ie ma co zachwalac, auto raczej znane i cenione. A jeśli cena do 20tys, to mysle ze warto zastanowic sie nad sprowadzeniem Passata z USA, niski kurs dolara robi swoje, zreszta wiadomo ze auta w stanach są naprawde nieporównywalnie tańsze. Ja swoją bryke sprowadziłem przez firme, ktora sie specjalizuje w sprowadzaniu samochod stamtąd-carpaka.com jestem z nich zadowolony wiec polecam, tak jest najbezpieczniej, samemu można sie zakręcić przy formalnosciach podatkowo-celnych. Pozdrawiam i życzę powodzenia
LucaBrasi
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Kraków

24 Lis 2009, 18:43

Ja polecam Mondeo MKIII w kombi - jego bagażnik mimo iż może nie wygląda ale naprawdę jest piwnicą i to dużą.
Mieści bardzo dużo no i za te same pieniądze co passat będzie ze 3 lata młodszy. Do tego może jeszcze jakieś Volvo Kombi też bardzo pakowne samochody.
stasiowski121
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa
    Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto ...
    Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...