Kombi do 60 k

Kombi do 60 k

30 Paź 2016, 07:06

Witam,chcę kupić kombi do 60-65 tyś. problem polega na tym że nie mogę się zdecydować. Mój krąg zainteresowań zmniejszyłem do 4 : mk4, insignia,C5 i peugeot 508.Generalnie benzyna choć trudno znaleźć coś dobrego(a mieszkam w de).Stylistycznie wygrywa 508 tuż za jest opel.francuz trochę wygodniejszy,ale nie wiem ja z awaryjnością ,może ktoś napisze o swoich doświadczeniach.z oplem mam problem bo nie mogę znaleźć benzyny,jak są to 1.4 gdzie turbo nie jest żywotne,a chciałbym od diesla odpocząć.mk4 niby powinno wygrywać przestronnym wnętrzem,ale.....Liczę na wasze rady i pomoc.
yaro81
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 11 2000
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Vel Satis Expression
Silnik: 2.0 T 163 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Kombi do 60 k

30 Paź 2016, 15:38

Najlepsze benzyniaki będą w c5 (1.8, 2.0 i 3.0 v6) oraz w Mondeo (w sumie wszystkie są godne polecenia, z wyjątkiem podstawowych 1.6. W Oplu niby są 1.4t i 1.6t, ale są one za słabe do tego ciężkiego auta; 2.0t jest problematyczny i ma FSI, a 2.8t raczej Cię nie interesuje.
W peugeocie jedynie problematyczny 1.6
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili