Kombi/sedan auto za 30 tys.

Kombi/sedan auto za 30 tys.

27 Paź 2016, 14:24

Witam,

Potrzebuję Waszej porady w sprawie zakupu samochodu. Na jego zakup przeznaczyć mogę ok. 30 tys. Samochód ten powinien być dosyć duży tj. pakowny (kombi, sedan). Do tej pory jeździłem mondeo mk4 2.0 tdci 140km i taki stosunek mocy do masy mi w zupełności wystarcza. Jeżdzę 30% w mieście i 70% w trasie, rocznie będę robić około 40 tys. km. Wiadomo, przyzwyczaiłem się troche do komfortu więc nie chciałbym rezygnować z takich rzeczy jak automatyczna klimatyzacja, el. szyby (wszystkie) czy sterowanie radia z kierownicy. Samochód chciałbym zmienić bo mój jest już po prostu zajechany więc przebiegi rzędu 400 tys. km odpadają. Czy warto nadal trzymać się diesla?

Proszę o Wasze propozycje najlepiej z linkami do konkretnych ogłoszeń (nie musi być to Polska)

Dzięki!
rafal3230
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 06 2015
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili