Komby do 30k gaz - jakie modele, jakie silniki

Komby do 30k gaz - jakie modele, jakie silniki

14 Sty 2017, 16:47

Witam wszystkich forumowiczy.
Szukam auta dla małej rodziny 2+1. Interesuje nas kombi z silnikiem benzynowym w którym nie będzie problemu z montażem gazu LPG. Wiem, wiem, że gaz tylko w kuchenkach ale mój przebieg roczny to około 15-16k rocznie. Głownie miasto + raz dziennie trasa do pracy 25km. Wiem, że przy takim przebiegu zabije ropniaka.
Interesują mnie silniki z mocą około 120km.. A może bardziej, żeby przyspieszenie auta było w okolicy tych 10s do 100km/h
Niekoniecznie drogi w eksploatacji.
Budżet jakim dysponujemy to 30+/-k + koszty rejestracji, ubezpieczenie i początkowe naprawy.
Proszę o informacje jakie model polecacie i to co najważniejsze z jakimi silnikami, w których tak jak wspominałem założenie gazu nie będzie stanowiło problemu.
Chce aby w aucie była klimatyzacja, czujniki parkowania przód i tył ale to chyba tylko kwestia wyposażenia auta.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie opinie/porady :)
zipq
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 06 2006
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volkswagen Passat b6
Silnik: 1.9 tdi 105 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Verva Street Racing 2016 Verva Street Racing 2016
    W miniony weekend odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Festiwal Verva Street Racing 2016 zgromadził tysiące miłośników motoryzacji, dla których organizator przygotował wiele atrakcji. ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Peugeot 207 Plus
      Mimonske Valky XII
      Bolid Renault bolidu R.S.17, bok
      Ford Capri mk 1