Komfort podczas samochodowych wojaży

Komfort podczas samochodowych wojaży

14 Paź 2014, 10:58

Dzięki zniesieniu barier na mocy traktatu z Schengen coraz więcej z nas wybiera zagraniczne podróże jako sposób na wakacyjny wypoczynek czy wyjazd na narty. Chętnie podróżujemy, by zwiedzać i poznawać inną kulturę widzianą nie z okien autokaru czy komfortowego hotelu. Własne cztery kółka gwarantują niezależność i możliwość poznania miejsc, o jakich nie wspominają popularne foldery dostępne w biurach podróży.

Korzystając z uroków wojaży, warto zachować czujność, gdyż niestety zgodnie z Prawem Murphy’ego nieszczęśliwe zdarzenia mogą mieć miejsce w najbardziej nieodpowiednim momencie. Spory komfort dla nas i naszej rodziny, bo mało kto z nas podróżuje samotnie, zapewni ubezpieczenie car assistance. Ten dość nowy produkt towarzystw ubezpieczeniowych jest połączeniem wielu polis i został przygotowany specjalnie z myślą o kierowcach-podróżnikach, gwarantując coś ponad popularne Auto Casco. Samochód zastępczy w przypadku awarii, pokrycie kosztów leczenia (nie tylko wynikającego ze zdarzenia na drodze), bezpłatne holowanie z darmową naprawą w warsztacie, wsparcie w przypadku kradzieży samochodu lub znajdujących się w nim bagaż. Na rynku ubezpieczeniowym ta specjalnie przygotowana dla turystów polisa ma wiele odmian. Występują pakiety podstawowe, medium czy premium. Oczywiście różnice w zakresie ubezpieczenia i wysokości opłat zależne są od towarzystwa. Warto więc, wybierając car assistance Polska czy car assistance Europa, zapoznać się ze wszelkimi informacjami, by wybrać najbardziej odpowiednią ofertę. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że gdy już wykupimy polisę, to nie spotka nas żadna nieprzyjemna przygoda. Można uznać to za drugą stronę słynnego i przewrotnego Prawa Murphy’ego.

Gdy już bezpieczne wrócimy z pełnej pozytywnych wrażeń podróży, bogatsi nie tylko o wspomnienia czy tysiące zdjęć na kartach pamięci, dalej możemy korzystać z niezawodnego ubezpieczenia, wykupując pakiet car assistance Polska. Komfort w codzienności jest równie ważny jak ten w podróży. Prawo Murphy’ego będzie zaś wyłącznie budzącą śmiech i zdumienie ciekawostką.

źródło: artykuł sponsorowany
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
  Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti