Komis Autostrada [Zgierz]

Komis Autostrada [Zgierz]

17 Maj 2013, 09:34

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym komisem? Szukam w internecie opinii, ale nie ma tego za dużo. Chce kupić od nich BMW 118 dla żony i generalnie wszystko wygląda na ok, ale Tata zawsze powtarzał żeby nie ufać komisom. Z drugiej strony kilku znajomych kupowało już auta od komisów i byli zadowoleni. Będę wdzięczny za wymianę opinii o tym komisie.
karolove
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 06 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane III RS
Silnik: 2000cm3 250KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Komis Autostrada [Zgierz]

21 Maj 2013, 11:57

Witam
Znajomy ma złe doświadczenia związane z tym komisem. Dobre opinie z kolei słyszałem o ATC Sp. z o.o. z Łodzi. Więc może poszukaj czegoś w tym autokomisie :).

Pozdrawiam
Bayern
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 07 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.6
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2007

22 Maj 2013, 11:52

Dobra kilka informacji.

Wczoraj byłem i podpisałem wstępną umowę kupna, a następnie wybrałem się do ASO. Wszystko dokładnie tak jak przedstawiał mi pan z komisu. Szok, prawda? Nie dość, że auto z komisu to jeszcze BMW, czyli ryzyko dość wysokie. Na szczęście mechanior z ASO powiedział, że auto utrzymane w pięknym stanie i można brać w ciemno. Jedyny minus, że panowie z Komisu Autostrada nie chcieli za bardzo się targować, widać wiedzą czym handlują. Komis zdecydowanie na plus.
karolove
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 06 1988
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Renault Megane III RS
Silnik: 2000cm3 250KM
Typ: Sport/Coupe
Rok produkcji: 2009

30 Sty 2014, 21:40

CIężko w to uwierzyć ale może Tobie się udało. Gratulacje !!!
Jeśli o mnie chodzi polecałbym raczej omijać komis "autostrara" szerokim łukiem.
Obsługa pozostawia wiele do życzenia ale nie o to chodzi. SAme auta, które stoją na placu i błyszczą są tak wspaniałe aż dech zapiera (oczywiście na zdjęciach w necie) niestety to jedyny plus. Po dotarciu na miejsce czar pryska i wychodzi szydło z worka a raczej szpachla z klapy bagażnika. Te super opisy, małe przebiegi, 0 wkładu finansowego i o zgrozo roczne gwarancje za 1000pln....hahahahaha (dodatkowy tysiąc, którego nikt nigdy nie odzyska ) gratuluję fantazji i polotu bo ogłoszenia mają naprawdę zachęcające .
NIe będę się tu rozpisywał, moja noga nigdy tam nie stanie a auto, które u nich kupiłem to moja największa porażka motoryzacyjna w życiu, ale wasz wybór, jak macie dużo czasu i cierpliwości, stalowe nerwy i mase pieniędzy na mechaniorów to już inna sprawa...

pozdrawiam
śmigły5
Obserwowany

Auto: Ford
Silnik: 2.0 tddi 115 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2002

31 Sty 2014, 22:29

tak już jest wszedzie, że człowiek raz trfi na mega okazję a za drugim razem zobczy w komisie tylko szmelc. Byłem w tym komisie kiedyś kiedy szukałem autka i też nic nie znalazłem, ale nic specjlnie mnie nie odstarszylo bym nie wrocil kiedys spowrotem
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Maserati Levante S, alufelgi
      Toyota RAV4 Hybrid, tylne lampy LED
      Nissan DeltaWing
      Reverse Racer - Monster Truck, podczas jazdy