Komis dostawczych w Łodzi

Komis dostawczych w Łodzi

26 Sie 2014, 07:15

Ktoś zna jakiś komis samochodów dostawczych i ciężarowych w Łodzi? Przeglądam net i kurde wydaje mi się, że w tym mieście nic takiego chyba nie ma :/ obawiam się że będę musiał podjechać gdzieś dalej... Jeśli wiecie coś o jakiś komisach to dajcie proszę znać.
BobikKamil
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 08 2004
Auto: BMW E91
Silnik: 320d 163km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007

Re: Komis dostawczych w Łodzi

28 Sie 2014, 07:22

eeee tam. Widocznie kiepsko szukasz w internetach :D Ot, niedaleko mnie bo na Koprowej jest jedna firma. Jak tam u nich z samochodami i cenami, to bez bicia się przyznam, ze nie wiem, bo nigdy w srodku nie byłem, aczkolwiek wiem, że tam się mieszczą i działają :)
bachus
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 05 1985
Auto: Ford Mondeo

Re: Komis dostawczych w Łodzi

07 Paź 2014, 07:34

Spox. Dziękuję za radę, zobaczę może uda się co znaleźć. Kumple poradzili mi jeszcze kilka innych miejsc.
BobikKamil
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 10 08 2004
Auto: BMW E91
Silnik: 320d 163km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006