Komis samochodowy PUH Kapral-Car - polecam

Komis samochodowy PUH Kapral-Car - polecam

12 Gru 2011, 15:03

Chciałbym polecić autokomis w okolicach bydgoszczy - konkretnie Barcin.
Kupiłem tam auto w dość dobrym stanie, a to co potrzebowałem dostałem z rabatem, bo okazało się, że firma prowadzi też sprzedaż części. Obsługa miła, poważnie traktują klienta. Naprawdę polecam i pozdrawiam
To ich strona jakby ktoś może kiedyś czegoś potrzebował.
Ostatnio edytowany przez ArteK 13 Gru 2011, 10:34, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Link usunięty - ewidentnie widać że to rekama, a nie polecenie
marcio
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 06 1974

Re: Komis samochodowy PUH Kapral-Car - polecam

12 Gru 2011, 20:17

I byłeś tak uradowany tym faktem, że nie wspomniałeś o tym jakie auto kupiłeś i od razu zarejestrowałeś się na Forum by pierwszy post traktował o tym :lol:
Łukasz93
Nowicjusz

19 Sty 2012, 15:28

Tak właśnie byłem bardzo uradowany, a post miał dotyczyć firmy, bo właśnie taki jest temat tej kategorii (gdybyś nie zauważył). A jeśli tak bardzo interesuje Ciebie moje auto to proszę bardzo. Specjalnie dla Ciebie informacje - kupiłem od nich VW Passata B5. Mam nadzieje, że Twoja ciekawość jest zaspokojona :)
marcio
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 06 1974

17 Paź 2014, 21:43

Ja też jestem klientem Kapral- Car i też polecam:)
Miałem póki co 3 samochody, w tym jedną lagunę żony która wiecznie się psuła. Jak nie urok to sr.... wiadomo co - i na pewniaka tam można było zawsze po używane części samochodowe podjechać. Ceny bardzo przyzwoite - nie ściągają tak jak u innych. I co mi się podoba, to to, że na stronie internetowej można zerknąć jakie części mają - moim zdaniem to auto szrot na 5 z plusem!
marcin982006
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 06 2005
Auto: Citroen C5
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Volkswagen Beetle Cabriolet Volkswagen Beetle Cabriolet
    VW Beetle Cabriolet to kontynuacja wyjątkowej historii samochodu po zaprezentowanym po raz pierwszy w 1949 roku Garbusie Cabriolet (typ 15) i New Beetle Cabriolet z 2002 roku. Obecny Beetle Cabriolet jest trzecią generacją ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai i10, 2013
      Men's Day 2009
      Ford Mustang - drift
      Volkswagen Passat kombi, tuning