Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

15 Mar 2014, 04:51

Witam

Zostałem w perfidny sposób oszukany w Poznaniu przez komis i to na tyle byli bezczelni że żona dzwoniła do komisu dzień po zakupie auta że nie odpala i nie ma kontaktu z rozrusznikiem nawet a specjalista z komisu odpowiedział że to normalne zimą że diesel nie odpala i trzeba go ogrzać tylko i będzie wszystko dobrze. Bzdura totalna auto z 2007 roku zamarzło w -6 stopniach i miałem je do ciepłego zaprowadzić powiedzieli w komisie.Mechanik stwierdził uszkodzenie po wypadkowe elektryki i jak to określił jej stan na agonalny.Auto kupiłem podkreślam jako niewypadkowe i stan idealny bez wkładu finansowego,Na dziś przejechał ten samochód 50km po zakupie minęło 2 miesiące i ja sprawe do sądu odałem bo komis odmawia załatwienia tej sprawy w polubowny sposób
jankes33
Obserwowany

Zdjęcia: 0
Auto: Opel Omega 2,5 TD

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006