Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

Komis twierdził że diesel nie odpala na mrozie!!!!! oszuści

15 Mar 2014, 05:51

Witam

Zostałem w perfidny sposób oszukany w Poznaniu przez komis i to na tyle byli bezczelni że żona dzwoniła do komisu dzień po zakupie auta że nie odpala i nie ma kontaktu z rozrusznikiem nawet a specjalista z komisu odpowiedział że to normalne zimą że diesel nie odpala i trzeba go ogrzać tylko i będzie wszystko dobrze. Bzdura totalna auto z 2007 roku zamarzło w -6 stopniach i miałem je do ciepłego zaprowadzić powiedzieli w komisie.Mechanik stwierdził uszkodzenie po wypadkowe elektryki i jak to określił jej stan na agonalny.Auto kupiłem podkreślam jako niewypadkowe i stan idealny bez wkładu finansowego,Na dziś przejechał ten samochód 50km po zakupie minęło 2 miesiące i ja sprawe do sądu odałem bo komis odmawia załatwienia tej sprawy w polubowny sposób
jankes33
Obserwowany

Zdjęcia: 0
Auto: Opel Omega 2,5 TD

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tor Poznań Track Day - 25.03.2012
      Chicago Auto Show 2008
      BMW M3Power
      Rage-Race 2008