Komisy w holandii

28 Lis 2009, 01:16

witam
piszę raz jeszcze o informacje odnosnie komisów w holandii, chodzi o sprzedaż aut używanych i rozbitych.
Niestety mój temat został zablokowany jako dublowany, przejrzałem forum i nie znalazłem nic co mogłoby mnie zainteresować prócz:
https://www.forumsamochodowe.pl/gieldy-s ... ++holandia

Tutaj są ogłoszenia większość prywatnych, a nie komisów, poza tym cześc nieaktywna.
W Holandii od groma jest komisów, jednakże na forum nie natrafiłem na takiego posta, w związku z tym, na jakiej podstawie przsunięty do śmietnika i zablokowany.

Jesli na forum jest post w kórym podane są/wylistowane autokomisy holenderskie miedzy innymi z samochodami rozbitymi to może mi ktoś podpowie takiego posta, wówczas powiem przepraszam za zamieszanie, ale jeśli takich nie ma to może najpierw warto przeczytac danego posta, a nie od razu kierować na smietnik.
refiop
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: łódź

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Motor Show 2012 / relacja
    Wydarzenie zrealizowano w nowej formule łącząc wystawę motoryzacyjną z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poznańskie wydarzenie obfitowało w premierowe pokazy samochodów, a furorę robiły stoiska na których ...