Komisy w holandii

komisy w holandii

28 Lis 2009, 01:16

witam
piszę raz jeszcze o informacje odnosnie komisów w holandii, chodzi o sprzedaż aut używanych i rozbitych.
Niestety mój temat został zablokowany jako dublowany, przejrzałem forum i nie znalazłem nic co mogłoby mnie zainteresować prócz:
http://www.forumsamochodowe.pl/gieldy-s ... ++holandia

Tutaj są ogłoszenia większość prywatnych, a nie komisów, poza tym cześc nieaktywna.
W Holandii od groma jest komisów, jednakże na forum nie natrafiłem na takiego posta, w związku z tym, na jakiej podstawie przsunięty do śmietnika i zablokowany.

Jesli na forum jest post w kórym podane są/wylistowane autokomisy holenderskie miedzy innymi z samochodami rozbitymi to może mi ktoś podpowie takiego posta, wówczas powiem przepraszam za zamieszanie, ale jeśli takich nie ma to może najpierw warto przeczytac danego posta, a nie od razu kierować na smietnik.
refiop
Nowicjusz

Miejscowość: łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006