Komórki i operatorzy

Komórki i operatorzy

29 Sty 2009, 16:16

Szukam najkorzystniejszej oferty dla siebie... I zastanawiam się nad dwoma operatorami : Playem i Orange – poszukuje samego abonamentu bez telefonu. Wiecie może cos więcej jak się ich oferty kształtują i gdzie jest lepiej??
wokus
Nowicjusz

Komórki i operatorzy

29 Sty 2009, 19:18

A pytałes w Erze?W zeszłym roku jak rozglądałem się za nowym telefonem,to Era miała najbardziej korzystne warunki.Orange natomiast miała najgorsze(czyt. najdroższe).
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Komórki i operatorzy

29 Sty 2009, 19:41

kolego moge ci teraz polecic orange bo maja własnie dobry abonamet z prezentami do wyboru dostepnymi przez cały okres umowy.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

30 Sty 2009, 16:00

No właśnie jeżeli prezentem można nazwać minute za 25 groszy to rzeczywiscie się opłaca, nie potrzebuje telefonu a tanie minuty jak najbardziej mi pasują bo gadam dość dużo i często więc się zastanawiam.
wokus
Nowicjusz

03 Lut 2009, 15:44

Wiesz co wokus... ja mam ten abonament i jest bardzo korzystny. Mam ta slawną minute za 25 groszy, ale raczej nigdy tego nie wykorzystam bo mam dużo tych minut w pakiecie. A do tego co miesiąc mogę sobie zmieniać te prezenty od Orange... więc jest to oplacalne.
Czy to aby na pewno prawda??
dlugopis
Nowicjusz

Miejscowość: WWA

05 Lut 2009, 15:19

chyba się zdecyduję na tą promocję. Tanie minuty mnie przekonują, bo przecież telefonu nie będę brał w promocji, bo to chyba w żadnej sieci się nie opłaca?
wokus
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006