Komputer/miernik - Accord VII

Komputer/miernik - Accord VII

07 Cze 2014, 17:14

Witam.

Jestem z Lubelskiego i chciałbym się zapytać Was czy ktoś z Was posiada komputer z możliwością podpięcia się do Accorda VII lub zna kogoś kto takowy posiada?? Znalazłem bardzo ciekawy egzemplarz i chciałbym się upewnić na 100% czy wszystko jest z nim ok. Bardzo mi na nim zależy.

Auto stoi w Ostrowcu św.

Oczywiście byłaby to usługa w pełni odpłatna z możliwością ewentualnego transportu.

Z góry będę wdzięczny za jakikolwiek kontakt!
pietrov8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 06 2010
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Astra F
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Komputer/miernik - Accord VII

23 Cze 2014, 11:17

może masz niedaleko Rzeszowa wynajmij firmę która po prostu sprawdzi Ci to auto moj egzemplarz sprawdzali w Car-Tech auto kupiłem. Może i dla ciebie bedzie to jakieś wyjście.
mrolo90
Nowicjusz

Auto: Honda Accord
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006