Komputer/miernik - Accord VII

Komputer/miernik - Accord VII

07 Cze 2014, 17:14

Witam.

Jestem z Lubelskiego i chciałbym się zapytać Was czy ktoś z Was posiada komputer z możliwością podpięcia się do Accorda VII lub zna kogoś kto takowy posiada?? Znalazłem bardzo ciekawy egzemplarz i chciałbym się upewnić na 100% czy wszystko jest z nim ok. Bardzo mi na nim zależy.

Auto stoi w Ostrowcu św.

Oczywiście byłaby to usługa w pełni odpłatna z możliwością ewentualnego transportu.

Z góry będę wdzięczny za jakikolwiek kontakt!
pietrov8
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 06 2010
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Astra F
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Komputer/miernik - Accord VII

23 Cze 2014, 11:17

może masz niedaleko Rzeszowa wynajmij firmę która po prostu sprawdzi Ci to auto moj egzemplarz sprawdzali w Car-Tech auto kupiłem. Może i dla ciebie bedzie to jakieś wyjście.
mrolo90
Nowicjusz

Auto: Honda Accord
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili