Koncepcyjny model mercedesa GLK

20 Lut 2008, 09:23

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Na targach pokazano koncepcyjny model mercedesa GLK który do sprzedaży wejdzie za rok . Moim skromnym zdaniem ten model będzie miał szanse rywalizować z BMW X3 i Tiguanem , ale moim zdaniem nie będzie najładniejszy w swojej klasie . A co wy sądzicie :?:
Ostatnio edytowany przez piter36, 20 Lut 2008, 21:15, edytowano w sumie 1 raz
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

20 Lut 2008, 15:33

mnie sie bardzo podoba. nie duży i z wyglądu jest terenówką :) wyczytałem ze to jest samochód dla młodych, i sie moge zgodzić. wydaje mi sie ze GLK zdobędzie rzesze nabywców. Takie konkurent dal Tiguana czy X3.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

20 Lut 2008, 20:55

Autor postu napisał,że model obecnie produkowany jest ładniejszy,ale przecież GLK nie ma poprzednika to całkiem nowy samochód,którym Mercedes chce stawić czoło konkurentowi z Bawarii czyli BMW X3 oraz wchodzącemu tej jesieni na rynek Audi Q5.
"Uważam,że Ferrari to miniaturowa wersja Boga"
stolarz1
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 247
Miejscowość: Skoczów

20 Lut 2008, 21:16

już edytowałem post miałem co innego na myśli
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

20 Lut 2008, 23:35

Model GLK ma wejść do produkcji, ale w 99% zostanie on zmodyfikowany. Oglądałem program o nim. Moim zdaniem: pojazd jest ładny, nie podoba mi się natomiast grill. Jest zbyt wysoki..Bardzo natomiast podobają mi się jego felgi :) rewelka jak dla mnie
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Co czeka branżę warsztatową w 2023 roku?
    Najnowsze dane wskazują, że w 2022 roku w Polsce zarejestrowano niemal 383 tysiące nowych aut osobowych oraz ponad 700 tysięcy samochodów używanych importowanych z zagranicy. Mniejsza dostępność nowych pojazdów, ...