Konkurs, prosze o pomoc zmotoryzowanych :)

Konkurs, prosze o pomoc zmotoryzowanych :)

09 Paź 2010, 14:14

Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Prosił bym Was o pomoc w głosowaniu na film 43 bardzo chciałbym wygrać a jestem aktualnie 11 a pierwsza 10 wygrywa . Żeby zagłosować niestety trzeba się zarejestrować zalogować (nie ma linków aktywacyjnych) i zagłosować na filmy, prosił bym o głosowanie na 43 i na jakiś inne 2 filmy które Wam się podobają ,wydaje mi się że mój film nie jest zły więc można na niego glosować .

Dziękuje pozdrawiam ,będę bardzo bardzo wdzięczny jak zagłosujecie

POMOŻTA LUDZIE xD
Dla nie wiedzących glosowanie na samym dole jest ;p[/code]
Kubaston
Nowicjusz

Miejscowość: TsN

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili