Konsole co wybrać?

Co kupić?

Sony PlayStation 2
4
100%
Sony PSP
0
Brak głosów
Razem głosów : 4

Konsole co wybrać?

24 Kwi 2009, 16:56

Witajcie chciałbym się doradzić co kupić. Sony PlayStation 2 czy Sony PSP? Opłaca się jeszcze to kupować? Nigdy jeszcze nie miałem styczności z tego typu sprzętem . Jak z dostępnością gier do tych konsoli?

Pozdrawiam
Danio

24 Kwi 2009, 17:14

Nie wiem czy PSP opłaca się kupować :???: Zaznaczyłem Playa
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

24 Kwi 2009, 17:28

Też chyba lepsze wydaję mi się PS2. Ale jaką to ma grafę?
Danio

24 Kwi 2009, 17:38

Ja mam PS2 wiec to będę polecał. No ale poza tym to także nie wiem czy opłaca się kupować PSP. Jeśli potrzebujesz coś przenośnego i dużo tego używasz no to zdecydowałbym się na PSP. Nie wiem też jak to wygląda z ilością gier na PSP. Także ja pozsotaje przy PS2 :wink:
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy od: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

24 Kwi 2009, 17:41

A jak z grami na PS2?
Danio

24 Kwi 2009, 18:15

No wiesz, pierwsze co to muszę powiedzieć, że dawno już nie ruszałem konsoli, no ale tak poza tym to jest całkiem dużo gierek. Z tych ostatnich, w które czasami pogrywałem to m. in. NFS Most Wanted, Carbon, Undercover, seria God of War, Dragonball, zresztą dużo tego było więc nie będę wszystkich wymieniał :PWiadomo te ostatnie już nowsze to wychodzą na PS3. No ale taka już jest kolej rzeczy, nowa konsola to i gry są wydawane na nowszą. Ale wydaje mi się, że wybór jest naprawdę spory i na pewno znalazłbyś dla siebie coś ciekawego :wink: No ale decyzja to już należy do Ciebie.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy od: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

• 25 Kwi 2009, 09:43

Danio napisał(a):A jak z grami na PS2?

Po pierwsze są dużo droższe od tych na PC, ale niektóre gry są tylko na PS2.
    erykoski5
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
    Miejscowość: Leszno

26 Kwi 2009, 07:42

Zdecydowanie PS2. PSP jest dobre dla osób, które dużo podróżują i nie mają co robić w trasie. PS2 jest to konsola domowa. Gry już nie są na nią tak drogie jak kiedyś. W tej chwili wiele dobrych tytułów można kupić za niewielką cenę.
    tomasz42
    Nowicjusz

Miejscowość: Gorzów

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód