Kontrolka oleju w Daewoo Lanos

Kontrolka oleju w Daewoo Lanos

06 Maj 2012, 13:38

Od wczoraj świeci mi się kontrolka oleju w samochodzie. Niby jasna sprawa, każda dalsza podróż to samobójstwo dla silnika ale...podejrzewam, że to awaria komputera, bo kiedyś już tak miałem, gdy siadł mi zupełnie akumulator. Wówczas ni z tego nie z owego zaczęła się palić kontrolka poduszki powietrznej. Dziś przed jazdą sprawdzałem bagnetem poziom oleju i jest max, silnik chodzi jak zawsze, poza tym kilka dni temu miałem podobny problem z akumulatorem (też siadł do zera) i wiążę tę kontrolkę z tym faktem. Może ktoś ma podobne doświadczenia z Lanosem a może robię jakiś straszny błąd a kontrolka oleju nie mogła się rozregulować wskutek awarii kompa. Proszę o radę.
wigton
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1998
Auto: Daewoo Lanos

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Złote Gwiazdy Magazynu Złote Gwiazdy Magazynu "Wheels" dla Mitsubishi ASX i Pajero
    Crossover Mitsubishi ASX i SUV Mitsubishi Pajero otrzymały najwyższe wyróżnienia – Złote Gwiazdy - w plebiscycie corocznie organizowanym przez prestiżowy australijski magazyn "Wheels". Otrzymując najwyższe noty ...
    [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211 [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 230KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,2 FSI - 255KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Buggy, 2
      Vespa Primavera 2T, skuter
      Autosacrum 2008
      Porsche Cayenne