Kontrolka oleju w Daewoo Lanos

Kontrolka oleju w Daewoo Lanos

06 Maj 2012, 12:38

Od wczoraj świeci mi się kontrolka oleju w samochodzie. Niby jasna sprawa, każda dalsza podróż to samobójstwo dla silnika ale...podejrzewam, że to awaria komputera, bo kiedyś już tak miałem, gdy siadł mi zupełnie akumulator. Wówczas ni z tego nie z owego zaczęła się palić kontrolka poduszki powietrznej. Dziś przed jazdą sprawdzałem bagnetem poziom oleju i jest max, silnik chodzi jak zawsze, poza tym kilka dni temu miałem podobny problem z akumulatorem (też siadł do zera) i wiążę tę kontrolkę z tym faktem. Może ktoś ma podobne doświadczenia z Lanosem a może robię jakiś straszny błąd a kontrolka oleju nie mogła się rozregulować wskutek awarii kompa. Proszę o radę.
wigton
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1998
Auto: Daewoo Lanos

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
    Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2008
      Sam Re-Volt, pojazd elektryczny
      VERVA Street Racing 2010
      EMS Brussels