Kontrolka Opel Astra 1.7 tdi 2001rok

Kontrolka Opel Astra 1.7 tdi 2001rok

15 Gru 2013, 16:28

Witam!
Zalozylem ten temat poniewaz mam problem z kontrolka (taki samochodzik z kluczem koloru zoltego). Mianowicie jak odpalam samochod to jest wszystko cacy. Po przejechaniu ok 5km silnik wydaje dzwiek jakby ktos wrzucil w niego kilo śrubek (tak grzechocze) i w tym momencie spada moc i wtedy sie zapala kontrolka... Nie wiem juz co z tym zrobic.. Sprawdzalem turbine intercooler i jest niby wszystko okey ale jednak nie... Nie mam pojecia co to moze byc... Odwiedzilem juz dziesiątki mechanikow i kazdy tylko wzrusza rekoma...
Prosze o pomoc...
Z góry dzieki!
sebq18
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 11 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: opel astra
Silnik: 1.7 tdi 75KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5