KOPNO SAMOCHODU A WYMIANA EKSPLOATACJI

KOPNO SAMOCHODU A WYMIANA EKSPLOATACJI

28 Cze 2012, 07:52

Witam, kupiłem opla astre 2001r kabriolet, samochod był bardzo krótko używany ale przez wielu wlascicieli... W niemczech jeden wlasciciel a po przyjechaniu do polski w 2008 roku było 3 wlascicieli ja jestem 4 :) wymieniłem w samochodzie juz tak:

Olej
Filtr oleju
Filtr powietrza
Kompletny rozrząd (napinacze pasek pompa wody)
oraz Płyn chlodzenia

Czy zostało mi jeszcze coś co powinieniem sprawdzić/wymienić?

Płynu hamulcowego nie ruszam bo obecnie jest taka brzytwa ze jej - kolega z subaru impreza był pod wrażeniem że w astrze są lepsze hamulce :)

kiedy wymienia sie filtr paliwa?
RomualdPLN
Początkujący

Prawo jazdy od: 09 06 2009
Auto: OPEL ASTRA ll CABRIO BERTONE:)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai IONIQ
      Mitsubishi L200 Strakar z 4-litrowym, benzynowym silnikiem, Cross Country - Rabakoz Cup
      Morgan 4/4 VII Serii
      Polonez Analog 4