Kostka "centralna" w ZX

Kostka "centralna" w ZX

02 Wrz 2010, 14:03

Witam, z mojej strony dwa pytania.

a) w którym miejscu w ZXach znajduje się kostka, w której zapiąć trzeba kostki od radia, głośników z tyłu i tych z przodu ? Mam radio kenwooda, 2 głośniki Sony w przodzie i chcę dokupić sobie jakieś dwa tańsze głośniki na tył, kable z tyłu są, jak się okazało po badaniu miernikiem mają napięcie, ale nie są podłączone. Jako miejsce docelowe typuję przednie drzwi lub schowek, z naciskiem na schowek. Tu powstaje jednak pytanie b.

b) Jeśli to newralgiczne miejsce znajduje się w schowku to jak go zdjąć... Dziś odkręcone zostały bodaj wszelkie możliwe śruby przy schowku, cała się dygocze, ale coś wciąż uparcie go trzyma po lewej stronie, od konsoli centralnej.
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006