Krata przesuwna w Renault Kangoo

Krata przesuwna w Renault Kangoo

03 Paź 2014, 12:58

Witam.

Mam problem. Niedawno kupiłem Renault Kangoo. Ma zamontowaną kratę przesuwną z tyłu przy bagażniku. Chciałbym położyć siedzenia i przesunąć kratę do przednich siedzeń żeby zwiększyć pojemność bagażnika. Niestety po położeniu siedzeń krata blokuje się na uchwytach na pasy przy tylnych siedzeniach. Nie wiem jak przesunąć ją do końca.

Z góry dziękuję za pomoc.
MichuM
Obserwowany

Auto: Renault Kangoo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI John Cooper Works GP, tył
      Scania seria T, wnętrze, tuning
      Hyundai i20, przód
      Mazda3 Facelift, Sedan, tył, 2011