Kredyt samochodowy?

31 Sie 2007, 14:29

znalazłam to na jakimś forum nie mam linku, ale poprosiłam tam żeby mi podali, więc jak tak tam zrobią to Ci przekaże, i co za tym idzie nic więcej nie wiem na razie na ten temat :>
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

31 Sie 2007, 18:17

bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

01 Wrz 2007, 11:41

Dokładnie :) i co sądzicie? Ja porównywałam z innymi i wychodzi bardzo przyzwoicie
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

01 Wrz 2007, 14:07

dobre jest to ze nie musisz wydac calej kwoty a auto. to co zostanie mozesz przeznaczyc np. na wykupienie tablic albo ubezpieczenie samochodu. wygodne i przydatne
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

01 Wrz 2007, 16:14

Z moich obliczeń jak bierzemy samochód za 20 tys. zł to 3,4 tys. zł mamy na powiedzmy pierdoły, typu AC :> w tym momencie szacunek, w końcu ktoś pomyślał
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

02 Wrz 2007, 21:47

przy takiej cenie auta to 3,400 spokojnie starczy na OC, AC, dowod rej. i tablice :) i to jest chyba duza zaleta tej oferty
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

03 Wrz 2007, 15:13

Bardzo dużo, ale ja zawsze jestem nie pewna, chciałabym usłyszeć zdanie osoby, która taki kredyt sobie "zafundowała", jej odczucia będę dla mnie naprawdę wymierne, choć ta oferta jest hm dość krótko na rynku, więc mogę sobie tylko pomarzyć
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

03 Wrz 2007, 17:17

Ja nie mam takich wątpliwości, a działam w rynku finansów, oferta jak najbardziej na tak jedna z dwóch, tak fajnych ofert na rynku!
Snop
Nowicjusz
 
Posty: 31

04 Wrz 2007, 17:22

a jaka ta druga korzystna propozycja jesli mozna spytac?
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

05 Wrz 2007, 17:32

Naomi napisał(a):Z moich obliczeń jak bierzemy samochód za 20 tys. zł to 3,4 tys. zł mamy na powiedzmy pierdoły, typu AC :> w tym momencie szacunek, w końcu ktoś pomyślał


Bez AC było by kiepsko...bo w razie czegoś (odpukać) tracisz podwójnie...
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

07 Wrz 2007, 12:01

Dokładnie, dlatego ten kredyt jest taki atrakcyjny to chyba jego największa zaleteta?!
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39

07 Wrz 2007, 17:48

Saimon napisał(a):
Naomi napisał(a):Z moich obliczeń jak bierzemy samochód za 20 tys. zł to 3,4 tys. zł mamy na powiedzmy pierdoły, typu AC :> w tym momencie szacunek, w końcu ktoś pomyślał


Bez AC było by kiepsko...bo w razie czegoś (odpukać) tracisz podwójnie...
a wlasnie, jak to jest przy tym kredycie?
wymagaja obowiazkowo AC tak jak przy zwyklym samochodowym czy moze pozostawiaja wolna reke??
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

07 Wrz 2007, 20:19

A podjąłbyś ryzyko brania samochodu bez AC, bo ja nigdy w życiu!!
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

08 Wrz 2007, 14:00

Naomi napisał(a):A podjąłbyś ryzyko brania samochodu bez AC, bo ja nigdy w życiu!!
to zalezy jakie auto i przede wszystkim ile warte :P
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

08 Wrz 2007, 14:47

To chyba normalne że trzeba AC wykupić...bo jak coś się stanie to co najmniej podwójnie jestes w plecy...
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202