Kredyt samochodowy?

12 Paź 2007, 12:47

Nie do końca masz racje, ale po części... a ta część, to że duże banki naprawdę mają lepsze warunki... znaczy się wiem to z książek, bo sam nie mam na karku żadnego kredytu
Snop
Nowicjusz
 
Posty: 31

12 Paź 2007, 13:12

Najbardziej mnie interesuje to oprocentowanie, to dla mnie zagadka i nigdzie nie mogę tego znaleźć co i jak z tym
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39

12 Paź 2007, 18:41

co do oprocentowania to wiem ze jest ustalane indywidualnie, w zaleznosci od profilu klienta. pewnie sa jakes widelki ale nie wiem jaki zakres obejmuja...
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

13 Paź 2007, 20:12

Właśnie :) ktoś mógłby się dowiedzieć, to przydatna informacja... i ciekawe jak się zmienia oprocentowanie od kwoty jaką chcemy pożyczyć...
Kozi
Nowicjusz
 
Posty: 39

14 Paź 2007, 08:47

Jeżeli chodzi o GE to ustala oprocentowanie indywidualnie, każda sprawa jest rozpatrywana inaczej, moim zdaniem to jest plus, no i kilkanaście mniej punktów procentowych robi swoje w porównaniu do kredytu finansowego
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

14 Paź 2007, 18:16

wiesz to ze obnizaja oprocentowanie to fajna sprawa ale w koncu skoro zabepieczeniem staje sie wtedy samochod to raczej uczciwy uklad
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...

15 Paź 2007, 09:30

No tak, ale tak jest wszędzie, więc... ale nie wszędzie ten kredyt się zmienia jak dostarczysz papiery do banku o kupnie samochodu...
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

15 Paź 2007, 11:56

bronek napisał(a):wiesz to ze obnizaja oprocentowanie to fajna sprawa ale w koncu skoro zabepieczeniem staje sie wtedy samochod to raczej uczciwy uklad


No raczej tak...poza tym najpierw z tego co wiem dostajesz gotówkowy....Dlatego później zmieniają oprocentowanie..
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

15 Paź 2007, 16:05

Właśnie gotówkowy, a na jakich warunkach, i jak długo spłacasz ten gotówkowy... ktoś mógłby mi to przybliżyć jak laikowi?
Snop
Nowicjusz
 
Posty: 31

15 Paź 2007, 20:34

Ja sam dokładnie nie wiem, ale chyba to na jakich warunkach dostajesz gotówkowy nie ma znaczenia, bo w momencie zakupu zanosisz dokumenty do banku i od razu następuję zmiana oprocentowania. Sam chętnie posłucham konkretniejszych wypowiedzi.
bobe
Początkujący
 
Posty: 230

16 Paź 2007, 18:08

w pewnym sensie jest jednak wazne - w koncu masz 60 dni na przyniesienie papierow poswiadczajacych zakup auta. przy duzej kwocie te 2 miesiace gotowkowego maja juz znaczenie ;)
bronek
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 317
Miejscowość: Siedlce

16 Paź 2007, 20:39

zależy jeszcze od wysokości kredytu . To nie jest tajemnicą że gotówkowy jest obarczony większym ryzykiem co oznacza większe procenty :/
Saimon
Początkujący
 
Posty: 202

17 Paź 2007, 21:54

No masz 60 dni, ale wiadomo, że każdy chce to załatwić szybciej żeby zapłacić maks 1 ratę gotówkowego, a później już cieszyć się z jazdy nowym autem i niskimi ratami kredytu.
bobe
Początkujący
 
Posty: 230

18 Paź 2007, 16:05

A ile wynosi ta rata gotówkowa? I to fajne jest, że 60 dni... wtedy można sprowadzić samochód nawet ze stanów... elegancko
Naomi
Początkujący
 
Posty: 50

18 Paź 2007, 16:18

To pewnie zależy od banku? Ale domyślam się, że pewnie z 20 % choć mogę się mylić, ale te 60 dni jest bardzo interesujące, że się zmienia potem w kredyt samochodowym, nawet o tym nie wiedziałem
Snop
Nowicjusz
 
Posty: 31