Kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy?

10 Sie 2007, 21:26

Czy ktoś miał coś wspólnego z takim "wydarzeniem" jak kredyt samochodowy? Pytam całkiem poważnie, chcę zaciągnąć kredyt na kwotę 30 tys. zł? I interesują mnie wasze opinie? Może polecacie jakiś bank?
Kozi
Nowicjusz

Re: Kredyt?

11 Sie 2007, 12:30

:) czy wszyscy mają tyle kasy, że kupują cztery kółka tuteż dwa za gotówkę, nie wierzę, proszę o pomoc...
Kozi
Nowicjusz

11 Sie 2007, 16:07

Masz full stron w necie, z odpowiedziami na twoje pytania!! Kto szuka ten znajdzie!! Masz linka: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kredyt- ... 24338.html
i możesz szukac na tym portalu jak i na podobnych, szybko znajdziesz odpowiedź
Naomi
Początkujący

13 Sie 2007, 10:22

Dzięki, coś słyszałem o tym i jest możliwość brania 4kółek z zagranicy... a sama korzystałaś z tego kredytu? Bo jakoś wolałbym oprzeć się o czyjeś doświadczenie niż o takie suche zestawienie
Kozi
Nowicjusz

Re: Kredyt samochodowy?

13 Sie 2007, 18:11

Ale na jaki długo, w złotówkach, będziesz kupował samochód w komisie czy sprowadzał... to dość ważne, więc jak?
Snop
Nowicjusz

14 Sie 2007, 15:37

:) mniej więcej już się dowiedziałem co i jak, więc dzięki... i tak będę sprowadzał! Choć co do banku to jeszcze nie podjąłem decyzji
Kozi
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

• Re: Kredyt?

14 Sie 2007, 17:30

Ja się w kredyty na samochód na razie nie bawiłam... ale jeżeli zacznę to w tym banku, w którym spłacam mieszkanie... powalcze o mniejsze % i będzie okej... po co mi więcej biegania
    Naomi
    Początkujący

16 Sie 2007, 12:35

No tak, Ty masz dobrze, a ja nie mam kredytu na mieszkanie, a co za tym idzie przeszłości kredytowej, choć w większość banków to żaden problem :) i to cieszy przynajmniej w tym kraju, ale cały czas mam pewne wątpliwości co do podjęcia decyzji w jednym konkretnym banku
    Kozi
    Nowicjusz

16 Sie 2007, 17:12

a ten bank, w którym bierzesz kredyt, napisz coś więcej o nim, to inni może nie będą błądzić jak ty

pozdro
    Snop
    Nowicjusz

17 Sie 2007, 11:07

wróciłem przed momentem z banku (nazwy nie wymieniam) i w sumie zaproponowali mi fajne warunki, kredyt samochodowy jest o ponad 5 punktów procentowych bardziej atrakcyjny niż taki zwykły kredyt gotówkowy... jeszcze czeka mnie jeden bank dziś i w poniedziałek może podejmę decyzje
    Kozi
    Nowicjusz

17 Sie 2007, 11:09

jednak, jeszcze nie podjąłem decyzji, dziś wróciłem z jednego z banków, w sumie okej, różnice są widoczne, ale mam jeszcze jeden bank i w poniedziałek na pewno, z którymś podpiszę umowę
    Kozi
    Nowicjusz

17 Sie 2007, 18:38

Kozi napisał(a):wróciłem przed momentem z banku (nazwy nie wymieniam) i w sumie zaproponowali mi fajne warunki, kredyt samochodowy jest o ponad 5 punktów procentowych bardziej atrakcyjny niż taki zwykły kredyt gotówkowy... jeszcze czeka mnie jeden bank dziś i w poniedziałek może podejmę decyzje
    wiadomo, kazdy kredyt samochodowy jest tanszy od gotowkowaego. najwiekszy bol jest jak chcesz sam sprowadzic auto i wtedy w rachube wchodzi tylko gotowkowy a te niestety do najtanszych nie naleza :(
    bronek
    Aktywny
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Siedlce

18 Sie 2007, 15:37

To jak będzisz miał jakieś konkrety, to pisz na priva, chętnie się doedukuje
    Snop
    Nowicjusz

18 Sie 2007, 19:35

Kozi napisał(a):jednak, jeszcze nie podjąłem decyzji, dziś wróciłem z jednego z banków, w sumie okej, różnice są widoczne, ale mam jeszcze jeden bank i w poniedziałek na pewno, z którymś podpiszę umowę
    kozi, chcesz powiedziec ze znalazles bank ktory kredytuje sprowadzane autka?? czegos takiego szukam ale bylem juz w kilku placowkach i lipa

w 2 bankach niby jest cos takiego ale musisz miec juz upatrzone konkretne auto, pojechac z promesa do wlasciciela/komisu za granica, przyjechac autem do polski, zarejestrowac itd i dopiero zatweirdzaja kredyt i przelewaja kase wlascicielowi.

od razu sa problemy bo malo kto za granica na to pojdzie, po drugie wez wytlumacz sprzedajacemu (znajac jezyk srednio) co to jes promesa i cala reszta...

nie ma to jak biurokracja... :(
    bronek
    Aktywny
    Awatar użytkownika

19 Sie 2007, 21:47

hmm, ciekawe rozwiazanie. w sumie pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. dobre jest to ze nie wnikaja gdzie kupujesz samochod. mozesz zmienic zdanie i kupic od znajomego zamiast sprowadzac a i tak warunki pozostaja te same.

musze do nich przedzwonic po wiecej szczegolow bo na www maja tylko b. ogolne info
    bronek
    Aktywny
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Stoisko Ferrari na targach
      Dekielek TSR, bok
      BMW X4
      Toyota Yaris Hybrid 2014