Kredyt w Auto-Komisie, jakie wymagania?

Kredyt w Auto-Komisie, jakie wymagania?

13 Lut 2016, 09:48

Zastanawiam się jak dokładnie wygląda zakup samochodu na raty w Auto-Komisach, z tego co czytałem to nie jest kredyt z banku jak na przykład przy zakupie laptopa w jakimś sklepie z elektroniką tylko jest to kredytowane przez sprzedawcę. Moje pytanie jest takie, jak to dokładnie wygląda i jakie trzeba spełnić wymagania żeby taki kredyt otrzymać?
davlfc1892
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Freemont Cross
      Volvo V90 Cross Country T6, przód
      VW Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2013, góry
      Targi AutoSalon, bass i tuning