Krk - spec od elektryki samochodowej

Krk - spec od elektryki samochodowej

14 Lip 2014, 23:14

Cześć,
Jak w temacie, szukam taniego i sprawdzonego speca od elektryki samochodowej w Krakowie. Podrzucicie coś? Z góry dzięki.
Grzegorz79
Obserwowany

Auto: Opel Vectra B

Re: Krk - spec od elektryki samochodowej

14 Lip 2014, 23:19

Gość z Balickiej 93, rozwiązuje problemu z którymi połowa Krakowa sobie nie radzi :!: :idea:
KUPIĘ KAŻDE AUTO.
PomocDrogowa
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 14
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW 728i
Silnik: M30B28 184KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1984

Re: Krk - spec od elektryki samochodowej

31 Lip 2014, 11:37

Grzegorz79 do czego konkretnie potrzebny? Lepiej szukać speca od konkretnej rzeczy bo po złotych rączkach przeważnie trzeba poprawiać...

PomocDrogowa Ten z Balickiej to Kitliński czy źle myśle? Takie nazwisko mi wyskoczyło po wklepaniu w wyszukiwarce.

Ja pod koniec czerwca robiłem swój prywatny samochód w Motomagic na Klimeckiego, bo mi się na obroty nie wkręcał, okazało się że przyczyna tkwi w elektronice. Trudno mi powiedzieć czy są tani czy przepłaciłem, bo się w cenniku małopolskich warsztatów nie orientuje zbyt biegle, ale zrobić zrobili porządnie i od tej pory już mi ten błąd nie wyskakuje.

A skoro już taki wątek to może znacie namiary na speca od elektroniki, co by się nie bał grzebać w komputerze dużego wózka, np. FH 440? Za niedługo może mi być potrzebny...
ciężarowy
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 03 1987
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai i10, 2013
      Men's Day 2009
      Ford Mustang - drift
      Volkswagen Passat kombi, tuning