Które auto wybrać? Alfa Romeo 155, Vectra B, A3/A4 TDI

Ktore auto wybrac?

Alfa Romeo 155 2.0 140-155km Gaz
1
13%
Opel Vectra B 2.0 HDI 101 KM po lifcie
3
38%
Odczekac pare miesiecy i kupic A3/A4 TDI
4
50%
Razem głosów : 8

04 Gru 2008, 00:15

Witam
Jestem nowym uzytkownikiem i na wstepie chcialbym wszytskich pozdrowic i podziekowac za odpowiedzi.
Przechodzac do tematu. W najblizsyzm czasie kupie swoje pierwsze auto:p do tej pory jezdzilem rodzicow. Nie weim an jakie sie zdecydowac. Generalnie nie chce wydac wiecej jak 11 000 zl- 12 000 to juz max.. Przy wyborze zwracam uwagę na moc auta, wyglad, awaryjnosc no i ekonomie ( chyab jak kazdy:p). Teraz stanelem na pomysle zakupu Opla Vectry B 2.0 HDI 101 KM po lifcie ( generalnie bardzo lubie klekoty z turbinka) albo Alfy Romeo 155 2.0 z gazem ( nie wiem ajk z ekonomia przy silniku 155km i tym bodajze 146km). Dozu ludzi mowi mi zeby nie pchac sie w alfe bo to nei an polskie drogi itp. i ze potem bede mial klopoty ze sprzedaza. Ople wiadomo starsze modele zachodza rdza itp. . Ale cso kupic musze wszytsko ma swoje plusy i minusy. Ogladalem filmiki na YT z przyspieszeniem obu pojazdow i powiem ze alfa jest przy 155 km troszke szybsza niz ten opel ( takie wrazenie) bo nie wyszukalem danych od producenta od 0-100km/h.
Bardzo bym prosil oto zebyscie mnie przycziagneli do ktoregos auto albo od niego odwiedli wymianiajac ich zalety, wady i doswiadczenia itp. .
W gre wchodzi tez odczekanie 3 miesiecy i kupno A3 i A4 ale nie wiem czy wytrzymam jeszcze tyle czasu:p
DZiekuej i pozdrawiam
ar4k
Nowicjusz
 
Posty: 2

04 Gru 2008, 15:01

Postaraj sie wytrzymac a na pewno nie pozalujesz ;]
bykuu
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Miejscowość: z nienacka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hyundai i20 z instalacją LPG BRC Sequent 24.11
    Hyundai i20 z instalacją gazową utrzymuje 5-letnią potrójną gwarancję bez limitu kilometrów. Hyundai Motor Poland wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny ...