Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

19 Lut 2014, 19:02

Witam.
Postanowiłem wymienić w swoim nowym nabytku przednie głośniki gdyż są już w opłakanym stanie.
Szukam głośników 165mm. Do przeznaczenia mam 100zł i znalazłem na allegro takie oto głośniczki:
[link wygasł]
[link wygasł]
innych sensownych w tej cenie jakoś nie znalazłem. I teraz mam pytanko dla znawców tematu które 100zł będzie lepiej wydane?
Dodam iż będą podączone do radyjka JVC KD-G301 4x50W.

Drugie moje pytanko to jak najlepiej przewodowo podłączyć pod te radyjko jakąś mp3/telefon komórkowy? Radyjko nie posiada niestety wejścia słuchawkowego, ani USB.
Pozdrawiam.
luki041
Nowicjusz

Auto: focus II lift/bravo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili