Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

19 Lut 2014, 20:02

Witam.
Postanowiłem wymienić w swoim nowym nabytku przednie głośniki gdyż są już w opłakanym stanie.
Szukam głośników 165mm. Do przeznaczenia mam 100zł i znalazłem na allegro takie oto głośniczki:
[link wygasł]
[link wygasł]
innych sensownych w tej cenie jakoś nie znalazłem. I teraz mam pytanko dla znawców tematu które 100zł będzie lepiej wydane?
Dodam iż będą podączone do radyjka JVC KD-G301 4x50W.

Drugie moje pytanko to jak najlepiej przewodowo podłączyć pod te radyjko jakąś mp3/telefon komórkowy? Radyjko nie posiada niestety wejścia słuchawkowego, ani USB.
Pozdrawiam.
luki041
Nowicjusz

Auto: focus II lift/bravo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Lexus LS będzie miał silnik V6 Lexus LS będzie miał silnik V6
    Lexus zarejestrował w japońskim urzędzie patentowym znak towarowy "LS 350". W praktyce oznacza to, że gama jednostek napędowych przechodzącej obecnie próby drogowe nowej, piątej generacji flagowej limuzyny Lexusa obejmować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Stunt motocyklowy, na jednym kole
      Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R, tor wyścigowy, 2
      Renault Espace, 2015
      Ford Tourneo Connect