Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

Które głośniki wybrać i jak podłączyć mp3

19 Lut 2014, 19:02

Witam.
Postanowiłem wymienić w swoim nowym nabytku przednie głośniki gdyż są już w opłakanym stanie.
Szukam głośników 165mm. Do przeznaczenia mam 100zł i znalazłem na allegro takie oto głośniczki:
[link wygasł]
[link wygasł]
innych sensownych w tej cenie jakoś nie znalazłem. I teraz mam pytanko dla znawców tematu które 100zł będzie lepiej wydane?
Dodam iż będą podączone do radyjka JVC KD-G301 4x50W.

Drugie moje pytanko to jak najlepiej przewodowo podłączyć pod te radyjko jakąś mp3/telefon komórkowy? Radyjko nie posiada niestety wejścia słuchawkowego, ani USB.
Pozdrawiam.
luki041
Nowicjusz

Auto: focus II lift/bravo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wisła zimą
      GER 4x4 offroad
      Nissan GTR, tył
      Agnieszka Radwańska - współpraca z Marką Lexus