Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

20 Sie 2012, 18:15

Witam,
w najbliższym czasie czeka mnie podróż z Łodzi do Warszawy na lotnisko. Planowałem jechać A2, ale przeczytałem, że odcinek S2 od Konotopy do lotniska nie ostał jeszcze wybudowany. Jak aktualnie wygląda dojazd od autostrady do Okęcia? Którędy najlepiej jechać?

Dodam, że wcześniej zawsze jeździłem z Łodzi na Rawę Mazowiecką i później Gierkówką do Warszawy.
akan
Nowicjusz

Re: Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

20 Sie 2012, 19:11

Jadąc od strony Łodzi A2 w tej chwili najlepiej jest chyba zjechać na Pruszków i kierować się Alejami Jerozlolimskimi na Warszawę do ul. Łopuszańskiej i następnie na Żwirki i Wigury -> Lotnisko.
Zależy od godzin w jakich będziesz się poruszał bo z reguły Aleje są mocno zatłoczone w godzinach szczytu.
Drugą opcją jest Zjazd z A2 na Grodzisk Maz. lecisz dalej prosto na Siestrzeń i tu wjeżdżasz na Katowicką (Gierkówkę jak piszesz) dalej znasz trasę na Janki itd.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...
    Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006