Kupiłem pierwszego diesla - czy mam wszystko co potrzeba ??

Kupiłem pierwszego diesla - czy mam wszystko co potrzeba ??

19 Maj 2013, 09:48

Witam !!!
Kupiłem na dniach bore 1.9 tdi 101 km/74kw. Chciałbym żebyście mi napisali czy mam wszystkie papiery do rejestracji samochodu a tym samym czy nie zostałem wybujany na jakieś opłaty dodatkowe, auto sprowadzone z Niemiec, kupione w komisie. Moje dokumenty: - uwierzytelnione tłumaczenie z jezyka niemieckiego ( Dowód Rejestracyjny Pojazdu ) 2- oryginalna fakture vat marże, 3- Dokument stwierdzający opłate akcyzy, 4- zaświadczen9ie o przeprowadzonym badaniu technicznym, 5- dokument ident identyfikacyjny pojazdu ze stacju kontroli pojazdów, 6- Zaświadczenie o dokonaniu wpisu do ewidencji działalności gospodarczej (komisu ), 7-potwierdzenie przelewu opłaty recyklingowej, 8-uwierzytelnione tłumaczenie karty pojazdu na 2 strony a4, 9-polisa ubezpieczeniowa z której moge zrezygnowac, jest na krótki okres czasu, 10- karte pojazdu twardą i twardy dowód rejestracyjny. Tablice są niemieckie, czy ja nim moge jeździć spokojnie do końca maja ? Nie będę miał czasu żeby go zarejestrować na mnie.
bora89
Obserwowany

Auto: vw bora 1.9 TDI 101 km/74 kw

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Freestyle Motocross, lądowanie na rampie
      Stanowisko ładowania i wyładowania
      667f2a6c82ac46e9939a9501c3f7a154