Kupno Opla Corsy C

Kupno Opla Corsy C

23 Sty 2014, 11:26

Witam
Przymierzam się do zakupu Opla Corsy C w najbliższym czasie. Mam przeznaczone na to do 10 tyś złotych (małe odstępstwa tez mogą być :)), przeglądam już oferty od jakiegoś czasu, ale czy moglibyście doradzić co mogę się spodziewać po aucie za taką kwotę? Tzn. rocznik oraz wyposażenie. W ofertach można przebierac, jednak jestem trochę zagubiona, ponieważ rozstrzał między rocznikami a wyposażeniem jest dość spory.

Na razie między innymi mam na oku to autko [link wygasł] lub tez coś takiego [link wygasł] jednak nie mam pojęcia co o nich sądzić. Baba prosi o pomoc :)
Konkol
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 06 1990
Auto: Daewoo
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Celica, bok
      Logo Laurin & Klement
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      SAM 0616