Kurs na przewóz rzeczy

Kurs na przewóz rzeczy

05 Maj 2012, 23:36

Witam moi drodzy, mam do Was takie pytanie, podjąłem prace w firmie transportowej na busach. Zajmują sie przewozem chłodniczym (kwiaty, leki ....). Mam do Was takie pytanie czy potrzebuje na to kurs na przewoz rzeczy? Dodam ze są to samochody DMC 3.5tony(Fiat Ducato), i trasy głownie za granicą.

Z góry dzieki.
worek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204 [D] Audi A4 B8 1,8TFSI / BMW e90 320i / Mercedes C 180K w204
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D premium - silnik benzynowy o mocy ok. 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B8 1,8 TFSI - 160KM - BMW ...
    Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Scena
      Rozrząd, pasek rozrządu, rolka prowadząca
      Google Glass podczas inspekcji jakości w BMW