Laguna 1 do 5000zl

Laguna 1 do 5000zl

11 Lut 2013, 18:20

Witam nie dawno musiałem oddać na złom opla vectre B 1995 1600 +LPg auto posiadałem ponad 3 lata i było to moje pierwsze auto ubogie i drogie w utrzymaniu.

Obecnie poruszam sie Ikarusem lub na piechotę i mam tego serdecznie dość więc zacząłem rozglądać się za nowym autem do 5000

Mój wybór padł na laguna 1 1.8 16v

[link wygasł]

tylko wolałbym z podgrzewana przednia szyba:)

Siostra ma Megane z 2000 i poleca reno
Szwagier ma Megane z 1996 poleca reno
Znajomy pracuje w pietrzaku i też poleca

Podobno 1 nie jest tak awaryjna , porównywałem ceny części z tymi do vectry i sytuacje wygląda podobnie

a wy co o tym sądzicie?? jakie są wasze opinie
Lazialo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 01 2010
Auto: Nie mam

Re: Laguna 1 do 5000zl

11 Lut 2013, 19:03

Tak dokladnie Laguna 1 to dobry samochód. Czesto bogato wyposażony i mało awaryjny w przeciwienstwie do Laguny 2. Czesci nie sa tak drogie. Laguna dobrze znosi gaz.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006