Laguna warto?

laguna warto?

02 Mar 2010, 18:14

witam
chce kupic lagune 2002 2005 r jakies przed i po liftingu to juz zalerzy, jest ich duzo naprawde w mojej okolicy a mieszkam w kujawsko pomorskim i sa rozne ceny i przebiegi mam pytania:
1. co sadzicie na temat turbin bo slyszalem ze moga sie spuc przy okolo 150. tys km?
jak rozpoznac przy kupnie auta czy turbina siada??
2. zawieszenie niby tez jest trudne do naprawy np przy tulejach wachacza trzeba opuszczac wozek?? jak sie sprawuje zawieszenie?
3. co z przebiegami bo jedni maja 2002, to 120 tys inni 2500r 120 tys sa naprawde rozne przebiegi

jak ogolnie sprawuje sie ten samochod w trasie w spalaniu i utrzymaniu??

prosze bardzo o opinie was, pomozcie doradzcie :D

pozdrawiam

p.s moze ma ktos do sprzedania taka lagune? w mojej okolicy mieszkam w Świeciu kuj-pom

[ Dodano: Sro Mar 03, 2010 20:09 ]
46 odwiedzin nikt niewiem hmm ...
csw
Nowicjusz

Miejscowość: Świecie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    "Samoczyszczący się" samochód Nissana
    Mycie samochodu to niezbyt przyjemna, a w dodatku kosztowna konieczność. W odpowiedzi na to Nissan rozpoczął testowanie innowacyjnej powłoki lakierniczej, do której nie przylega błoto, woda ani zwykły brud. Być może ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006