Laguna - wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa

Laguna - wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa

03 Sty 2012, 18:34

witam amam lagune2 ide 2.0 16v wymienilem czujnik cisnienia paliwa i mam teraz taki problem ze zapala mi sie serwis asp i czek max moge jechac 40 na godzine kto pomoze jak rozwiazac problem
daniel23ck
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 1999
Auto: laguna 2 2.0 16v ide

Re: Laguna - wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa

07 Sty 2012, 08:28

Czy przy wymianie czujnika odpiąłeś akumulator?! Zawsze odpinaj klemę gdy robisz takie rzeczy!Spróbuj teraz odpiąć klemę,poczekać trochę,by prąd z obwodów zniknął przekręć kluczyk na pierwszy stopień.Silnik ewidentnie przechodzi w tryb awaryjny.Najprawdopodobniej będziesz musiał odwiedzić serwis w celu zaprogramowania kompa,jeśli reset nic nie da(przez odpięcie klemy).
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...
    Niesłyszący na drodze Niesłyszący na drodze
    Liczba osób mających problem ze słuchem szacowana jest na 10%-15% wszystkich mieszkańców globu. W Europie problem ten dotyka około 80 mln osób. W Polsce liczba ta szacowana jest na około 1 mln. Terminem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili