Lakierowanie-Szczecin

Lakierowanie-Szczecin

21 Sie 2009, 20:44

Witam mam pytanie dotyczace ceny lakierowania wlewu w nowej hondzie civic, nie szczęśliwie przejechałem drzwiami bo jego wlewie i koleś chcę pieniądze, rozumiem to i jak najbardziej mu zapłace, ale on wyskoczył mi z ceną 400 zł co jest dla mnie smiesznę, bo pytałem się znajomych i mówią ze taka usługa kosztuje ok 50-70 zł, więc pytam się teraz specjalistów, ile to powinno kosztować i czy ktoś by mógł podać mi dobry warsztat samochodowy Szczecinie gdzie zrobią to po kosztach.

Zamieszczam zdjecia
Image

Image
Shalty
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Renault 19 – historia modelu Renault 19 – historia modelu
    Ponad ćwierć wieku temu, we wrześniu 1988 roku Renault zaprezentowało kompaktowy model 19. Do 1995 roku był on sprzedawany także w polskich salonach. To jeden z najważniejszych modeli firmy Renault w ciągu ostatnich kilkudziesięciu ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006