Lancer Evo IX mr

12 Maj 2009, 17:15

Witam znalazłem na allegro lancera 370KM i mam pytanie czy przy oszczędnej jeździe potrafi on spalić mniej niż 10l? jest to silnik 2.0! Chodzi mi tu o prędkośc 80-140km/h
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

12 Maj 2009, 17:55

Mam Impreze 2.5STI 360HP. Autko przy normalnej dynamicznej jezdzie w miescie pali około 15L. Najmniej ile udało mi się zrobic to 8L stałą prędkoscią na autostradzie a z racji tego, że mam ciężką noge to w miescie wychodzi mi koło 17l. Zeby była dobra zabawa to trzeba się liczyc z 30L:). Lancery mają bardzo podobne spalanie do tego.


Zadaj sobie jedno podstawowe pytanie: czy warto kupowac takie auto jesli się martwisz o to ile pali? Uwierz mi, że na początku jak go kupisz i tak nie zejdziesz poniżej 20L/100km.

Do tego warto dodac, że lepiej lac lepsze paliwa niż zwykłe 95 ( 95 tylko dla desperatów), ja do STI leje Shell V-Powera 100 racing, który jest droższy o prawie 1zł od zwykłej 95.


A tak pozatym to STI>EVO:)))
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

12 Maj 2009, 18:54

:( dzięki za odpowiedz jednak lancer nie dla mnie :( muszę poszukac jakiegos diesla, mam parę autek na myśli powiedzcie które z nich byście wzięli:)najlepiej numerkami
1.audi a5 3.0tdi
2.audi a6 3.0tdi
3.audi tt 2.0fsi
4.bmw 335d
5.bmw 535d
6.mercedes cls 320cdi
7.chrysler 300c 3.0crd
8.wasze propozycje chodzi o autka mało spalające a zarazem atrakcyjne i mocne!
Z góry dzięki za pomoc!
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

12 Maj 2009, 19:07

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -sasiad ma i sie wozi :lol:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -znajomy ma i nie narzeka
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Maj 2009, 19:22

barol91 napisał(a):http://otomoto.pl/bmw-330-xd-m-pakiet-full-opcja-C8266438.html -sasiad ma i sie wozi :lol:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -znajomy ma i nie narzeka
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Troche się pomyliłeś, pokazujesz mu stare modele a jemu raczej chodzi o te nowsze, zresztą wystarczy zobaczyc na liste zeby się domyslic, ze nie chodzi mu o auta, które mają 7lat.
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

12 Maj 2009, 19:28

no tez fakt :???: sorry nie doczytalem do konca
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -nad tym bym sie zastanowil,skromny silniczek 1.3benzynka o duzej mocy 230KM :lol:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    King of Europe Drift 2012 Poznań / relacja
    W dniach 20 – 22 kwietnia na najbardziej prestiżowym obiekcie wyścigowym w Polsce, czyli na torze "Poznań" odbyła się jedna z najważniejszych imprez driftingowych w całej Europie, a więc inauguracyjna runda King of ...

12 Maj 2009, 19:42

Chodzi mi o te najnowsze modele! A tak pozatym nie chce mazdy rx-8 wógóle chodzi mi o bardziej limuzyny tez typu a5! wypisujcie numerkami
np.
1.3.5.7.2 itd.
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

12 Maj 2009, 20:28

adam22 napisał(a):3.audi tt 2.0fsi

sam podales przyklad auta sportowego niz limuzyna a jesli chodzi o auto ktore bym wybral to ktores z tych 2,4,5
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Maj 2009, 18:45

Ma może ktoś chryslera 300c 3.0crd? jak ktoś ma niech napisze coś o nim! spodobał mi się bo pieknie wygląda po lekkim tuningu! http://www.mojeauto.net/wp-content/uplo ... 1_1024.jpg
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

15 Maj 2009, 19:35

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] niewiem czy to akurat crd ale cos takiego??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Maj 2009, 19:56

ok dzięki! ale chodziło mi raczej o wyjaśnienie czy trzeba coś często w nim wymieniać i jakie są wrażenia z jazdy itp!
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

15 Maj 2009, 20:47

polecam stronke [link do autocentrum.pl wygasł] ale zeby bylo szybciej [link do autocentrum.pl wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Maj 2009, 22:32

Mam pytanie osobne do tematu!
Znalazłem na youtube colt evo i mam pytanie ile kosztuje takie przobienie colta z silnikem od evo chodzi mi o poserzenie naped na 4 koła silnik itp!
I loVe AuDi!
adam22
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Jordanów

17 Maj 2009, 10:42

jeszcze sie zapytaj ile będzie to palić ;)
eaxene
Aktywny
 
Posty: 485
Miejscowość: Toruń

13 Lip 2010, 08:06

a jak sie zapatrujecie na ten konkretny samochod
http://auto-komis.hiperogloszenia.pl/mi ... -lubuskie/
Krzysztof Krotecki
krzysztofk
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Łódź