Lancia Kappa? Co sądzicie?

16 Lis 2008, 13:38

Witam
Ostatnio przechodząc koło parkingu zauważyłem ten samochód i przyjrzałem mu się bliżej bardzo mi się spodobał wizualnie. Popatrzyłem trochę na alegro i stosunkowo nie jest drogi. Co sadzicie o tym samochodzie? Jakie ma wady, zalety? Jak sie zachowuje silnik JTD? Opłaca sie?
Sadamowicz200
Nowicjusz
 
Posty: 10

16 Lis 2008, 18:39

jest to silnik dobry tylko przemyśl komu póżniej ten samochód sprzedaż możesz być ostatnim właścicielem jest to samochód luksusowy
fredas
Początkujący
 
Posty: 139

15 Gru 2011, 09:43

Lancia Kappa to duże luksusowe auto za niewielkie pieniądze. Jak sam napisałeś wygląda świetnie a do tego na różnych forach w opiniach użytkowników jest bardzo chwalone za niezawodność, wygodę i prestiż. Generalnie Lancie kojarzą się z luksusem i tzw. klasą wyższą. Więc możesz przy niewielkiej inwestycji dostać samochód w którym będziesz się czół świetnie. Polecam.
4wheel
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 13 12 1979
Auto: mitsubishi space wagon

17 Lut 2012, 19:10

Sadamowicz200 i jak? Kupiłeś, czy nie chciałeś ryzykować?
Za mną chodzi 2,4TDS w Kappie, lub F Marea, albo Xantia z dieslem. Jak kupiłeś to napisz coś o tym autku. Jak ci się widzi po dłuższym użytkowaniu?
Bałem się i nadal mam obawy co do aut na "F". Jednak HDI rekompensuje te obawy.
karola44-81
Początkujący
 
Posty: 105
Miejscowość: Połaniec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota Supra z 1994 roku sprzedana na aukcji
    Już niedługo nowa generacja Toyoty Supry trafi do salonów. Tymczasem oryginalna Supra 4. generacji z 1994 roku została sprzedana na portalu aukcyjnym Bring A Trailer za kwotę aż 121 000 dolarów, czyli ponad ...