Land Rover Discovery I 2,5 TDI

22 Kwi 2010, 18:55

Jak wygląda awaryjność, spalanie, jazda tym autem? Czy warto kupić? Prosze o opinie.
smallman
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Głogów

22 Kwi 2010, 21:01

awaryjność zależy od stanu auta i dbałości właścicieli, ogólnie wypada lepiej niż frelek :mrgreen:
spalanie min 9l ON a w zasadzie ile wlejesz tyle zje, w terenie bak na 2 dni lekkiej zabawy
jazda ;) przyjemnie, spokojnie, w miarę cicho :mrgreen: ale demon szybkości ani przyśpieszenia to nie jest, więc nie licz w sprint na światłach, ani przelot autostrada ze stałą prędkościa rzędu 130-140 :mrgreen:
czy warto?? oczywiście że nie ;) ale za to jaka frajda z zabawy :wink:

co do opinie ;) kiedyś sie przymierzałem ale jak dla mnie za delikatny :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

22 Kwi 2010, 22:46

mi potrzebny razczej nie do terenu chociaż czasami w jakiś lekki, napewno nie do pływania w błocie, raczej do wyciągania łodzi z wody i czy się sprawdzi do tego? da sobie rade z ciężarem rzędu 1500kg pod dużym kątem?

A jeśli chodzi o freelka to nie narzekam, wystarczy troche zadbać i jest cacy :)
smallman
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Głogów

23 Kwi 2010, 06:56

spokojnie z 1,5t sobie poradzi, oczywiście zależy gdzie zamierzasz wodować łódź bo od tego zależy czy będą robić opony :wink:

problem jest tylko 1: znaleźć rokujący egzemplarz
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...