Land Rover Freelander. Problem z CD, nie wysuwa się!

Land Rover Freelander. Problem z CD, nie wysuwa się!

27 Lip 2012, 14:20

Witam kolegów i koleżanki. Mam następujący problem, jadąc dziś do Katowic włożyłem płytę kolegi do odtwarzacza, powiedział mi dopiero po fakcie że to płyta mp3 choć nie wydawałoby mi się ze będzie to stanowić problem. Mianowicie ładowało utwór pierwszy i wyskoczył error, "data cd" przy włączaniu opcji CD, na wyświetlaczu pojawia się napis CD ROM. Nie mogę tej płyty wyciągnąć...gdy naciskam 'eject' na wyświetlaczu wyświetla się napis "NO DISC". Spotkaliście się może z takim problemem i wiecie jak go rozwiązać bez odwiedzania specjalisty? We wtorek wyjeżdżam na wakacje i bardzo chciałbym to do tego czasu ogarnąć. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

P.S. Samochód to Land Rover Freelander
Zontas
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy od: 25 01 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VW Bora
Silnik: 1.6 SR 100KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód