Land rower freelander

land rower freelander

07 Lut 2011, 19:30

witam proszę o pomoc mam problem z moim land rowerem dziś rano chciałem uruchomić samochód i wciskając sprzęgło pedał wpadł mi w podłogę. Kilka miesięcy temu była wymieniana łapa gdyż sytuacja był identyczna jak teraz a 3 miesiące temu sprzęgło zaczęło się ślizgać byłem u mechanika powiedział mi że się zapiekło naprawił a teraz wysiadło proszę o radę co to jest i ile to może kosztować.
mariusz27
mariusz27
Nowicjusz

Miejscowość: zurmin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili