Land rower freelander

land rower freelander

07 Lut 2011, 20:30

witam proszę o pomoc mam problem z moim land rowerem dziś rano chciałem uruchomić samochód i wciskając sprzęgło pedał wpadł mi w podłogę. Kilka miesięcy temu była wymieniana łapa gdyż sytuacja był identyczna jak teraz a 3 miesiące temu sprzęgło zaczęło się ślizgać byłem u mechanika powiedział mi że się zapiekło naprawił a teraz wysiadło proszę o radę co to jest i ile to może kosztować.
mariusz27
mariusz27
Nowicjusz

Miejscowość: zurmin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...
    Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Oryginalna nawigacja - Volkswagen
      Monster Truck Rock Star, 11
      Rolls Royce, ręcznie wyszywane zagłówki
      Tuning Show