Lanos kod błedów

Lanos kod błedów

16 Maj 2015, 13:21

Witam jestem posiadaczem Lanosa 1.4 8v 2002 rok LPG. Od jakiegoś czasu mam poważny problem ze swoim autem , otóż zaczął pojawiać się check zapala sie w trakcie jazdy silnik słabnie byłem na diagnostyce wykazało mi błąd 42. Próbowałem sam rozwiązać problem założyłem czujnik położenia przepustnicy, czujnik położenia wału korbowego, świece zapłonowe były wymieniane nie dawno , cewka zapłonowa także była sprawdzana nic to nie dało.Ręce mi opadają na ten samochód co jest przyczyną ? Dodam ,że dzień przed pojawieniem się kontrolki check spadł mi wąż układu chłodzenia i troche pozalewał przewody i czujniki ,ale w ten sam dzień przjechałem kilkadziesiąt kilomertrów i nic się nie działo. Z góry dziękuje za pomoc :)
driver01
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 04 2012
Auto: nubira

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód