Laweta-jak to w końcu z tym jest?

laweta-jak to w końcu z tym jest?

16 Lut 2015, 11:45

Witam!

Jestem tutaj nowy tak że proszę o odrobinkę wyrozumiałości .

Owszem,wiem,temat zw.z lawetą był na tym forum już nie raz poruszany,jednak mój przyszły pracodawca ma jakiś dziwny wymóg,bo szuka kierowce z kat.B+E z "uprawnieniami" na lawety.Niestety,nie za bardzo rozumie,co dokładnie kryje się pod zdaniem "uprawnienia na lawety" .Z tego co wiem,to laweta ma wciągnik,czyż by to zdanie "uprawnienia" odnosiło się właśnie do posiadania uprawnień na wciągniki/wciągarki?.

Przepraszam że zadałem tak głupie pytanie ale ciężko mi stwierdzić,czy rzeczywiście potrzeba dodatkowe uprawnienie do obsługi wciągarki,czy to może pracodawca ma taki wymóg?.

Pozdr.
scaniek
Obserwowany

Auto: Viki B
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
    Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Mondeo Hybrid
      Skoda Superb
      Men's Day 2010
      Targi AutoSalon, bass i tuning