Laweta-jak to w końcu z tym jest?

laweta-jak to w końcu z tym jest?

16 Lut 2015, 11:45

Witam!

Jestem tutaj nowy tak że proszę o odrobinkę wyrozumiałości .

Owszem,wiem,temat zw.z lawetą był na tym forum już nie raz poruszany,jednak mój przyszły pracodawca ma jakiś dziwny wymóg,bo szuka kierowce z kat.B+E z "uprawnieniami" na lawety.Niestety,nie za bardzo rozumie,co dokładnie kryje się pod zdaniem "uprawnienia na lawety" .Z tego co wiem,to laweta ma wciągnik,czyż by to zdanie "uprawnienia" odnosiło się właśnie do posiadania uprawnień na wciągniki/wciągarki?.

Przepraszam że zadałem tak głupie pytanie ale ciężko mi stwierdzić,czy rzeczywiście potrzeba dodatkowe uprawnienie do obsługi wciągarki,czy to może pracodawca ma taki wymóg?.

Pozdr.
scaniek
Obserwowany

Auto: Viki B
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    O czym kierowca powinien pamiętać wiosną? O czym kierowca powinien pamiętać wiosną?
    Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz większej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili