Laweta-jak to w końcu z tym jest?

laweta-jak to w końcu z tym jest?

16 Lut 2015, 11:45

Witam!

Jestem tutaj nowy tak że proszę o odrobinkę wyrozumiałości .

Owszem,wiem,temat zw.z lawetą był na tym forum już nie raz poruszany,jednak mój przyszły pracodawca ma jakiś dziwny wymóg,bo szuka kierowce z kat.B+E z "uprawnieniami" na lawety.Niestety,nie za bardzo rozumie,co dokładnie kryje się pod zdaniem "uprawnienia na lawety" .Z tego co wiem,to laweta ma wciągnik,czyż by to zdanie "uprawnienia" odnosiło się właśnie do posiadania uprawnień na wciągniki/wciągarki?.

Przepraszam że zadałem tak głupie pytanie ale ciężko mi stwierdzić,czy rzeczywiście potrzeba dodatkowe uprawnienie do obsługi wciągarki,czy to może pracodawca ma taki wymóg?.

Pozdr.
scaniek
Obserwowany

Auto: Viki B
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006